SCANDINAVIAN BRANDS

Scandinavian Brands OÜ on Rootsi ilubrändide e-pood, ametlik maaletooja ja hulgimüüja alates 2016. aastast. Esindame Eestis, Soomes ja Baltikumis kvaliteetseid Põhjamaade kaubamärke Löwengrip, Björk & Berries, Björn Axén, SG79 STHLM, Lexington, BARR Sweden, Sagaform jt. Need on tooted, mida ise fänname ja soovitame igaühele.

PÕHJAMAISED VÄÄRTUSED

Meile on omased põhjamaised väärtused nii elus kui ettevõtluses – ausus, läbipaistvus, väärikus ja töökus. Ja meil on fun iga päev oma unistuste poole püüelda. Oma tegevusega soovime olla ettevõtlike naiste eeskujud ja parimad partnerid kõigile, kellega kokku puutume. Iga bränd, mida esindame, kannab endas väärtuseid, mis teevad igaühe argipäeva rõõmsamaks – me mitte ainult ei müü tooteid, vaid inspireerime inimesi meie brändide lugude kaudu.

SKANDINAAVIA ILU JA HEAOLU

Enamik Skandinaavia brände kannab endas kvaliteedimärki, mille taga on tipptasemel tooted
ja usaldusväärsus. Meile on sümpaatsed rootslaste kõrged nõudmised keskkonnahoiule ja eetilisele äritegevusele. Rootsi brändidele on omane lihtsus, hea disain ja kõrge kvaliteet. Elu nautimine ei pea olema raske. Õigupoolest on see väga lihtne kui sind ümbritsevad parimad inimesed, head mõtted, lihtsus, ilu ja kvaliteet.

MEIE

KAI-RIIN SALUSTE
Turundus ja partnerlus

Kiire tegutseja

Pühendunud

Ideede generaator

Reketiäss

kai-riin[ät]scandinavianbrands.ee

KARIN KUKK
Finantsid ja strateegia

Numbrigeenius

Analüütiline

Ratsionaalne

Hobulausuja

karin[ät]scandinavianbrands.ee

ANNELIS RUM
Kommunikatsioon ja kliendid

Kirjavõlur

Hands-on

Energiline

Surfar

annelis[ät]scandinavianbrands.ee