SCANDINAVIAN BRANDS

Scandinavian Brands OÜ on Soome, Rootsi ja Norra kaubamärkide ametlik maaletooja, hulgimüüja ja e-pood alates 2016. aastast. 2022 omandas Tradehouse OÜ sajaprotsendilise osaluse Scandinavian Brandsis. Esindame Eestis, Soomes ja Baltikumis kvaliteetseid Põhjamaade ilu-, kodu- ja heaolu brände Löwengrip, Björk & Berries, SG79 STHLM, BARR Sweden, Sagaform, Vakinme, Victorian, Atopik Finland, Von Norten, Nakuna Helsinki ja Son Venin. Need on tooted, mida ise fänname ja soovitame igaühele, kes soovib hoolitseda oma elu, ilu ja heaolu eest.

PÕHJAMAISED VÄÄRTUSED

Meile on omased põhjamaised väärtused nii elus kui ettevõtluses – ausus, läbipaistvus, väärikus ja töökus. Meil on fun iga päev oma unistuste poole püüelda ning meile meeldib see, mida teeme. Oma tegevusega soovime olla ettevõtlike naiste eeskujud ja parimad partnerid kõigile, kellega kokku puutume. Iga bränd, mida esindame, kannab endas väärtuseid, mis teevad meie argipäeva rõõmsamaks – me mitte ainult ei müü tooteid, vaid inspireerime inimesi brändide lugude kaudu.

SKANDINAAVIA ILU JA HEAOLU

Skandinaavia brändid kannavad endas kvaliteedimärki, mille taga on tipptasemel tooted
ja usaldusväärsus. Meile on sümpaatsed põhjamaiste tootjate kõrged nõudmised keskkonnahoiule ja eetilisele äritegevusele. Soome ja Rootsi brändidele on omane lihtsus, hea disain ja kõrge kvaliteet. Elu nautimine ei pea olema raske. Õigupoolest on see väga lihtne kui sind ümbritsevad parimad inimesed, head mõtted, lihtsus, ilu ja kvaliteet.