SCANDINAVIAN BRANDS

Scandinavian Brands OÜ on Soome ja Rootsi kaubamärkide ametlik maaletooja, hulgimüüja ja e-pood alates 2016. aastast. Esindame Eestis, Soomes ja Baltikumis kvaliteetseid Põhjamaade kaubamärke Löwengrip, Björk & Berries, Björn Axén, SG79 STHLM, Lexington, BARR Sweden, Sagaform, Vakinme, Victorian ja Atopik Finland. Need on tooted, mida ise fänname ja soovitame igaühele, kes soovib hoolitseda oma elu, ilu ja heaolu eest.

PÕHJAMAISED VÄÄRTUSED

Meile on omased põhjamaised väärtused nii elus kui ettevõtluses – ausus, läbipaistvus, väärikus ja töökus. Meil on fun iga päev oma unistuste poole püüelda ning meile meeldib see, mida teeme. Oma tegevusega soovime olla ettevõtlike naiste eeskujud ja parimad partnerid kõigile, kellega kokku puutume. Iga bränd, mida esindame, kannab endas väärtuseid, mis teevad meie argipäeva rõõmsamaks – me mitte ainult ei müü tooteid, vaid inspireerime inimesi brändide lugude kaudu.

SKANDINAAVIA ILU JA HEAOLU

Skandinaavia brändid kannavad endas kvaliteedimärki, mille taga on tipptasemel tooted
ja usaldusväärsus. Meile on sümpaatsed põhjamaiste tootjate kõrged nõudmised keskkonnahoiule ja eetilisele äritegevusele. Soome ja Rootsi brändidele on omane lihtsus, hea disain ja kõrge kvaliteet. Elu nautimine ei pea olema raske. Õigupoolest on see väga lihtne kui sind ümbritsevad parimad inimesed, head mõtted, lihtsus, ilu ja kvaliteet.

MEIE

KAI-RIIN SALUSTE
Turundus ja partnerlus

Kiire tegutseja

Pühendunud

Ideede generaator

Reketiäss

kai-riin[ät]scandinavianbrands.ee

KARIN KUKK
Finantsid ja strateegia

Numbrigeenius

Analüütiline

Ratsionaalne

Hobulausuja

karin[ät]scandinavianbrands.ee

ANNELIS RUM
Kommunikatsioon ja kliendid

Kirjavõlur

Hands-on

Energiline

Surfar

annelis[ät]scandinavianbrands.ee