LÖWENGRIP

 

Rootsi mõjukaim naisettevõtja Isabella Löwengrip on loonud kaasaegse ilubrändi, mille põhimõte on iluprotseduuride kiirus, lihtsus ja tõhusus. Löwengrip toob naisteni argipäevaluksust pakkuvad kvaliteetsed Rootsi ilutooted tundlikule nahale. Need on toodetud maailma luksus- ja apteegikosmeetika standardeid järgides. Löwengrip on ettevõtte, mis on ilutööstuses revolutsiooniline – läbipaistev, demokraatlik ja aus ning õrn ka keskkonna vastu.

Ma tahan ainult tippkvaliteediga ilutooteid, mis oleks nii nahasõbralikud kui ka päriselt tõhusad,”
ütleb Isabella Löwengrip, omanimelise ilu- ja äriimpeeriumi looja.

Löwengripi valikus on tooted juustele, näole ja kehale. Need on profitooted, mida kasutavad juuksurid ja kosmeetikud. Samas sobivad need ka tundlikule nahale ning on müügil apteegis. Tooted on algusest lõpuni valmistatud Rootsis originaalretseptide järgi. Löwengripi eesmärgiks on olla uue põlvkonna Estée Lauder.

Löwengripi juukse-, näo- ja kehahooldustooted leiad Loverte.com veebipoest, C.U.T Salongist, JEM Ilusalongist, Kaubamajast, Tradehouse’ist ja I.L.U. poodidest.

BJÖRK & BERRIES

 

Björk & Berries on luksuslik Rootsi looduskosmeetika ja parfüümimaja. Kõik tooted on inspireeritud Rootsi metsikust loodusest, aastaaegadest, kultuurist ja heaolu-elustiilist. See on purki pandud Rootsi saladus, kus iga toode sisaldab nii vähe komponente kui võimalik, kuid nii palju kui vajalik, et saavutada klaar, särav ja hästilõhnav nahk. Toodete põhiliseks toimeaineks on orgaaniline kaseekstrakt, kaselehed ja kasepuu koor ning erinevad marjad. Björk tähendab rootsi keeles kaske.

Tootevalikus on näo- ja kehatooted, parfüümid ning rikkalik kätehooldussari, mis koosneb kätepesuseebist ja kätekreemist. Parfüümide lõhnad põhinevad Põhjamaade neljal aastaajal ja jätkuvad kehahooldustoodetes. Saad valida oma lemmikparfüümi järgi ka käte- ja kehakreemi või seebi. Kõik tooted on toodetud vastavalt brändi Ecoluxury kriteeriumitele, mis tähendab tõestatud ja tõhusat tippkvaliteeti Rootsi loodusest.

Björk & Berries tooteid müüvad Kaubamaja, Loverte.com ja C.U.T Salong.

SAGAFORM

 

Sagaformi köögi- ja kodudisaini tooted on juba 25 aastat olnud Rootsi armastatuimad kingitused. Need on funktsionaalsed, stiilsed ja rõõmsad Skandinaavia disainkingitused uude koju, koolilõpetajale, jõuludeks ja kõikideks tähtpäevadeks.

Sagaformi andekad disainerid loovad köögi sisustamiseks ja laua katmiseks esemeid, mis sobivad igasse koju. Tootevalikus on Rootsi minimalismi, rahvuslikku Dalarna hobuse motiivi, trendikat klaasi, portselani, puitu ja marmorit. Sagaformi kodu- ja köögitarvikud, vaasid, küünlajalad, serveerimisalused, grillimistarvikud, lauakaunistuselemendid ja palju muud on tore kingitus soolaleivaks või kasvõi iseendale.

BJÖRN AXÉN

1963. aastal avas noor Björn Axén oma esimese juuksurisalongi Stokholmis. Olles õppinud Prantsusmaal legendaarse Alexandre de Paris käe all ning Rootsi naastes tõi ta kodumaale palju teadmisi, innovatsiooni ja loovust juuksuri elukutses. Axén viis Rootsi juuskuriprofessiooni uuele tasemele ning muutus rootlaste hulgas kiiresti paljuräägitud ja nõutud nimeks.

Aastast 1984 kuulub bränd ka Rootsi kungingapere ametlike valikute hulka (Kunglig Hovleverantör) ning kõik kuninganna Silvia soengud tulid omal ajal Björn Axén’i käe alt. 1993. aastal, peale Björn Axén’i lahkumist, päris Björn Axéni salongi ja kaubamärgi tema kunagine andekas ja karismaatilisele õpilane Johan Hellström. Äkitselt sülle kukkunud õukonnasalong muutis Hellströmi senist karjääri tansija ja muusikaliartistina ning ta pöördus tagasi juuksurisalongi. Tänaseks on Hellström ja tema kolleeg Peter Hägelstam viinud brändi Rootsi tuntuimate kaubamärkide hulka ning teinud sellest riigi kuulsaima juuksehooldusbrändi. Björn Axéni salong on globaalsel juuksuriettevõtete konkursil võitnud kolm korda auhinna “Salon Entrepreneur of the Year”.

Täna on Björn Axén Rootsi üks juhtivaid juuksehooldusbrände, mille valikus on kõik, mida juuste eest hoolitsemiseks vaja läheb: šampoonid, palsamid, lakid, vahud, kuivšampoonid ning ka juustele mõeldud erinevad tarvikud. Kõikidel toodetel on Rootsi kvaliteedipitser ja kuningakoja soovitus.