Von Norten – luksus sinu kodus ja kehal

Suur uudis kõikidele kodu- ja kehagurmaanidele. Von Norten – see on justkui unistuste bränd, mis täidab kodu ja meele võrratute lõhnarännakutega.

Norra-Inglise-Rootsi juurtega brändi asutajaks on noor ja inspireeriv Cayla Carolina Johansson, kelle eesmärgiks oli luua jätkusuutlik, keskkonnast ja loodusest  hooliv bränd.

Minimalistliku ja eetilise märgi tootevalikusse kuuluvad erakordsete aroomidega kodulõhnad, käte- ja kehatooted, lõhnaküünlad ja ruumilõhnastajad, mille aroomid on inspireeritud põhjamaisest loodusest. Skandinaavia hõngu ja minimalismi kandev Von Norten pakub esteetilist naudingut ja mõnusaid lõhnaelamusi.

„Minu eesmärk on tuua kellegi näole naeratus, äratada ellu mõni mälestus. Taimede looduslikud lõhnad on väga võimsad ja mälupõhised. Need võimaldavad meil end väljendada. Esimesed lõhnad, mida mäletan, pärinevad hilisõhtusest lilleaiast,“ räägib Cayla.

Von Norteni kvaliteedimärgiks on julmusevaba ja eetiline tootmine, pakendite taaskasutamine ning kvaliteetselt töödeldud algmaterjal. Kogu Von Norteni tooraine on 100% vegan ning ükski toode ei sisalda toksiine, alkoholi, parafiine, sulfaate ega parabeene – see teeb tooted täiesti puhtaks ja looduslikuks. Ruumilõhnastajad ja küünlad  on valmistatud taimsete õlide ja vahade baasil. Looduse ilu säilitamiseks toetab Von Norten organisatsioone, mis aitavad ja toetavad maailma vihmametsade säilimist.

„Emana tunnen, et minu kohustus on jätta endast hea jalajälg. Von Norteni asutajana on mu eesmärk luua häid tooteid, mis vastavad meie vajadustele, kahjustamata seejuures tulevaste põlvkondade võimet oma vajadusi rahuldada,“ lisas Von Norteni asutaja.

Toodete valmistamisel kasutatakse ainult parimat, mida loodusel on pakkuda. Von Norteni tooted on rikastatud külluslike looduslike õlidega nagu mandliõli, kakaoseemnevõi, avokaado, kookosvõi ja argaaniaõli. Need on põhilisteks koostisosadeks, mis teevad tooted antioksüdantide, oomega-6 ning A-ja E-vitamiinide rikkaks. Cayla Johanssoni sõnul on oluline toota eetiliselt ja läbipaistvalt, et tagada tippkvaliteetsed tooted ja tootmistingimused.

Minimalismi ja üdini läbimõeldud detailidega pakub Von Norten silmailu ka kõikidele kodugurmaanidele. Need on tooted, mis täiustavad kodu nii silmailu kui lõhnaelamuste poolest. Ruumi astudes ei jäta ruumilõhnastajad ega küünlad kedagi külmaks – valikus on eksootilisi lõhnaelamusi tšillisest vaniljest soolaste meretuulteni, ürdisegust suitsuste puidunootideni. Käte- ja kehatoodete valikust ergutavad meeli lavendli, jasmiini, mango ja tsitruseliste basiilikunootidega tooted, mis pakuvad luksust iga kehagurmaani argipäeva.

Von Norten on kõikidele aroomininadele ja ökoluksuse austajatele uudistamiseks valmis meie e-poes ja Tallinna Kaubamajas. Vaata lähemalt SIIT.