Kolm uut näoõli: vaarikas, mustikas, astelpalju

Björk and Berries on loonud tehniliselt kõige täiuslikuma ja tõhusama kollektsiooni orgaanilistest ja looduslikest näoõlidest, mis koosnevad kõige väekamatest marjadest, mida põhjamaine loodus pakub.

Marjadest saadav õli on puhas ja sisaldab aktiivset looduslikku energiat, mis annab nahale nähtavaid tulemusi – olgu selleks pingul ja prink nahk, säravalt kumav jume või rahulik, tasakaalus nägu. Iga õli on loodud kindlat eesmärki silmas pidades, samas võib neid omavahel segada, et saavutada mitu nähtavat tulemust:

Kerge ja noorendava toimega aktiivne näoõli, mis parandab nähtavalt naha elastsust, pakub sügavat niisutust ja ennetab vananemise ilminguid.

Niisutav ja värskendav näoõli, mis jätab naha pehmeks ja annab sellele tervisliku kuma. Vabasta oma sisemine jumalanna selle taimsete õlide ja ekstratide segu abil.

Toitev, nahka taastav ja rahustav õli niisutab sügavalt ja annab tulemusi ka väga ärritunud naha korral. Tõeline imetegija, mis puudutab õhetavat ja ärritunud nahka.

“Meie katkematu inspiratsiooniallikas on Rootsi loodus – siinset põhjamaist taimestikku on sajandeid kasutatud rahvameditsiinis ning siin kasvab väga tugevatoimelisi marju, ürte ja lilli, millest saavad meie toodete kangelased. Näoõlide trio on austusavaldus Rootsi marjadele ja põhjamaise looduse võlule,” ütleb Isabelle Lewenhaupt, Björk and Berries tegevjuht.

Mis muudab need õlid ainulaadseks?

Koostise mitmekesisus – sa võid neid õlisid kasutada ja kohandada vastavalt oma naha hetkeseisundile ja igapäevastele vajadustele ning soovitud tulemusele. Iga õli on mõeldud konkreetse eesmärgi saavutamiseks ning neid saab kasutada üheskoos või eraldi ka näo erinevatel osadel – lähtudes sellest, mida sa oma näol näha soovid. Näiteks vaarikaõli saad kasutada nähtavatel kortsudel ja peentel joontel eesmärgiga neid silendada ja pinguldada, mustikaõli sobib hästi põskedele rahustava ja tasakaalustava tulemuse nägemiseks ning astelpaljuõli võid kanda näo kõrgematele kohtadele nagu põsesarnad, kus soovid näha sära ja kosutada nahka vitamiinidega.

“Näonahk ei vaja igal aastal ja igal aastaajal täpselt ühesuguseid tooteid. Julgustan inimesi häälestuma oma nahale praegu – kuidas see hetkel välja näeb ja kuidas end tunned. Kui nahk on talvel kuiv, punane ja ärritunud või oled liiga kaua päikest nautinud – kasuta mustika ja kummeli õli. Kui nahk on meikimisest ülekoormatud, rasune või sellel on suvest tingitud vananemise märke – kasuta pinguldavat vaarikaõli. Kui oled vähe maganud ja nahk tundub tuhm ja väsinud – erguta seda sära andva astelpaju ja vetika näoõliga,” räägib Björk and Berries tootejuht Mikaela Ivarsson.

Aastaajad vahelduvad ja elu juhtub. Nüüd on meil võimalus ka oma nahka “kuulata” ja reageerida täpselt tema soovidele vastavalt.

Uued näoõlid on:

  • Valmistatud Rootsis
  • Dermatoloogiliselt testitud
  • 100% looduslikku päritolu
  • 100% orgaanilise koostisega
  • Vegan 

Björk and Berries uued näoõlid leiad meie e-poest ja Tallinna Kaubamajast ning Kaubamaja e-poest.