Löwengripi kaks kõige tõhusamat uut toodet on kohal

Löwengrip on loonud uued vananemisvastased Skin Reboot sarja tooted – ühe silmadele ja teise kogu näole. Pinguldav silmakreem Skin Reboot Eye Cream ja näopuhastuspadjad Skin Reboot Exfoliating Pads AHA happega tõotavad muuta su elu ja enesetunnet nooruslikumaks.

Õrnalt koorivad näopuhastuspadjad teevad naha puhtaks ja klaariks ning pinguldav silmakreem lubab peletada vananemise ilmingud silmade (ja suu) ümbert. Mõlemad tooted on vegan ja julmusevabad ning sisaldavad innovaatilisi kiire toimega uusi koostisaineid, mis sobivad ka tundlikule nahale ja allergikutele.

„Ma tunnen kogu Skin Reboot näosarja üle tohutut rõõmu. Iga toode, mille oleme valmistanud lahendab mingi konkreetse ilu-mure, millega ma ise ja kümned tuhanded naised silmitsi seisavad. Nagu näiteks vaikselt tekkivad peened jooned ja kuivem nahk kui noorusaastatel. Kiidan eriti meie koorivaid näopuhastuspadjakesi kuna need on tundliku naha suhtes küll õrnad, kuid annavad nähtavaid tulemusi naha parandamisel ja noorema ilme saavutamisel.“

Isabella Löwengrip, Löwengripi kaasasutaja ja loovjuht

Koorivad AHA happega näopuhastuspadjad – mida head need mulle teevad?

Maagilised näopuhastuspadjad koorivad õrnalt, kuid tõhusalt naha välispinda. Eemaldavad mustuse, surnud naharakud ja valmistavad naha ette järgmiseks nahahooldusetapiks. Nahk saab klaariks ja selgeks. Kasuta neid pigem õhtuti pärast naha puhastamist tooniku või näovee asemel ning jätka seerumi ja kreemi või öömaskiga.

Mis on maagilised AHA happed, millest kõik räägivad?

Alfa-hüdroksühapped on kooriva toimega happed, mis kiirendavad rakkude uuenemist ning kollageeni tootmist nahas. Need on saadud 3,5% glükoolhappest ja 1,5% piimhappest – nad võivad pärineda toiduallikatest või olla sünteetiliselt koostatud. Neil on nahka pinguldav toime.

Mis asi on niatsinamiid ja kuidas see töötab?

Niatsinamiid (ehk vitamiin B3) on imeline naha koostisosa. See vähendab põletikke, neutraliseerib rasu tootmist ja suurendab naha elastsust, vähendab nähtavaid jooni ja ahendab poore. Vitamiin B3 kiirendab rakkude uuenemist ja rahustab tundlikku nahka. Stimuleerib vananenud fibroblastides (fibroplast on ekstratsellulaarset maatriksit ja kollageeni sünteesiv rakk) kollageeni sünteesi ja aitab säilitada nahas niiskust. Nahk muutub elastsemaks, nahatakistus tugevamaks ja poorid väiksemaks.

Mis asi on allantoiin ja mida see teeb?

Allantoiinil on parandav efekt. Meditsiinis kasutatakse allantoiini haavade ravimiseks. Pinguldav, rahustav ja niisutav toimeaine.

Silmakreem, silmakreem, miks ma peaksin kasutama silmakreemi?

Peale silmatorkavalt ilusa välimuse (eyemazing!), on see silmakreem ainulaadse koostisega aktiivne silmakreem, mis tõstab silmalaugusid, vähendab silmanurgas olevaid kanavarbaid, vähendab tumedaid silmaaluseid ja turseid silmade all. Vau, eks!

Sünteetiline maoeliksiir – mis see veel on?

See on kergesti nahka imenduv toimeaine, millel pole madudega midagi pistmist. Sünteetiline maoeliksiir koostisosana nõrgestab lihasrakkude närvisignaale, mis põhjustab lihaste lõdvestumist ja pinguldava toimeaine hõlpsat imendumist. Silmakreem sisaldab 4% sünteetilist madala molekulmassiga maoeliksiiri.

Teine imeline toimeaine silmakreemis on hüdrolüüsitud pärmiekstrakt, mida leidub silmakreemis 2,8%. See täidab nahka ning suurendab naha enda hüaluroonhappe tootmist. Hüdrolüüsitud pärmiekstrakt toimib nii vertikaalsetel kui ka horisontaalsetel nahajoontel aidates taastada häid rasvhappeid ehk keramiidide hulka nahas. Vanuse lisandudes muutub nahk õhemaks ning pärmiekstrakt aitab seda vältida, püüdes vastupidist efekti saavutada. Kreem sisaldab ka nahka pehmendavat šeavõid. Toode on lõhnavaba.