Uudiseid emadele, beebidele ja rasedatele – BARR Swedeni uus tulemine

Meil on suur rõõm tutvustada midagi looduslikku ja loomulikku – nahahooldustooteid praegustele ja tulevastele emadele, beebidele ning lihtsalt väga-väga keskkonnasõbralikest toodetest hoolivatele inimestele.

Nimelt on meie brändide hulka lisandunud rootslaste loodussari BARR Sweden. BARR on tegelikult juba Eestis tuttav ilumärk – leiate selle kohta häid sõnu nii ilublogijatelt kui ka Anne ja Stiili poolt välja antava iluauhinna ridadest.

“Barr” tähendab rootsi keeles okaspuud. Ettevõte ongi pärit looduskaunist Strömsundist Rootsis.

Kui viimased paar aastat oli BARR meie ilulettidelt kadunud, siis nüüd on meil õnn öelda, et BARR on tagasi! Ettevõte võttis meiega ühendust ja soovis, et neid Eestis esindaksime. Mõeldud tehtud!

Aga lähemalt toodetest ja brändist – BARR valmistab Põhja-Rootsis beebidele ja täiskasvanutele naturaalseid ja orgaanilisi nahahooldustooteid, mida on pärjatud rohkete auhindadega. No vaadake ise:

BARR on üks auhinnatumaid Rootsi ilubrände.

Loodus on BARRi peamine inspiratsiooniallikas ja filosoofia alustala – tootmine ja koostisained on head nii inimeste, loomade kui ka keskkonna vastu. Alates taimsete komponentide valimisest kuni pakenditeni, on kõik omavahel kooskõlas ja läbi mõeldud. Barri tootevalikusse kuulub seitse naturaalsetest koostisosadest valmistatud nahahooldustoodet, millest kõige populaarsemad on tselluliidiõli, beebiõli ja raseduse ajal kasutamiseks mõeldud venitusarmide vastane õli. Eriti head on aga ka auhinnatud multivitamiini näokreem ja rammus kehaõli.

Emadele ja beebidele meeldib BARRi Organic Baby Oil, mis sobib nii niisutamiseks, vannivette kui ka masseerimiseks.

Mis on BARR ja kuidas ettevõte sündis?

„Meie lugu sai alguse poja sünniga. Värskete lapsevanematena nägime alles siis, kuivõrd kunstlikud ja ebaloomulikud tooted meid ümbritsevad. Olime pikkade keemiliste koostisainete loeteludega toodete suhtes väga skeptilised – hakkasime uurima, mis ühendid need üldse on, mida oma nahale iga päev kanname. Eriti ettevaatlikud olime oma poja ja tema nahaga kokkupuutuva suhtes.

Oma uurimistöö tulemusena asutasime BARRi – eesmärgiga pakkuda naturaalseid, orgaanilisi tooteid, mis oleks mineraalõlide, parabeenide, propüleenglükooli, kunstlike värvainete ja silikoonide vabad. Meie usume, et terve naha saladuseks on toodete looduslik koostis. Naturaalsed komponendid ja auhindu võitnud tooteretseptid on BARRi südameasi ning see teebki meid unikaalseks ja tõhusaks. Iga toode on valmistatud naha tasakaalu taastamiseks ja terve naha huvides. Kõik tooted on Rootsis valmistatud ja neid pole testitud loomade peal.“ – nii räägib Rikard Andersson, BARR Sweden üks asutaja ja omanik.

BARRi üks hitt-tooteid on rasedatele mõeldud venitusarmide vastane õli Organic PregnancyOil.

Praegu käib töö uute toodete väljatöötamise nimel ning meie omalt poolt loodame, et (taas)avastate BARRi hitid sama suure rõõmuga nagu meiegi.