Löwengripi vananemisvastane Skin Reboot – ja nõelasid polegi vaja!

Löwengrip Skin Reboot

Tõhusad ja tugevatoimelised vananemisvastased näotooted muudavad naha pehmemaks, siledamaks ja elastsemaks. Hulk aktiivseid toimeaineid – sünteetiline mao eliksiir, ananassiensüümid, peptiidid, madala molekulmassiga hüaluroonhape ning hüdrolüüsitud pärmiekstrakt toimetavad nahal eesmärgiga pidurdada vananemise ilminguid. Toimeained kiirendavad rakkude uuenemise protsessi ning kollageeni ja elastiini tootmist nahas. Tulemuseks on vähem nähtavaid kortse ja peeneid jooni. Sari sobib vanusele 30+.

Skin Rebooti tunnuslause No needles needed! viitab sellele, et toodete eesmärgiks on naha silumine ja pinguldamine seda vigastamata, väliste protseduuride abita.​ Skin Reboot pakub nähtavaid tulemusi Botoxit või täitesüste tegemata.

Sünteetiline mao eliksiir, ananassiensüümid, peptiidid, madala molekulmassiga hüaluroonhape ning hüdrolüüsitud pärmiekstrakt toimetavad nahal eesmärgiga pidurdada vananemise ilminguid.

Vananemisvastaste toodete hulka kuuluvad näopuhastusõli, 24-tunni kreem, kortse siluv seerum ja pinguldav vananemisvastane näomask. See on efektiivne, aktiivaineid sisaldav tõhus vananemisvastane näohooldus. Tooted on töötatud välja selliselt, et nahk muutuks elastsemaks ja siledamaks ilma seda vigastamata. Sari sobib igale naisele, kes näeb, et tal on tekkinud esimesed kortsud või peened jooned. Kuna naha vananemine varieerub sõltuvalt geenidest ja elustiilist, siis sobivad tooted vanusele 30-60.

Skin Rebooti idee tuli Löwengripi kaasasutajalt ja loovjuhilt Isabella Löwengripilt, kes hakkas tundma vajadust toodete järgi, mis aitaksid ennetada ja peita esimesi vananemismärke ja ka juba tekkinud kortse. Ta soovis küpsemaid tooteid, millest tundsid puudust tema vanemad, 30-45 aastased jälgijad. Uue sarja eesmärk on jääda naiselikuks ja positiivseks ka vanuse lisandudes. Iga naine soovib oma näohooldustoodetelt, et need oleksid tõhusad ja et tulemused tuleksid kiiresti. Skin Reboot sobib igale naisele, kes saab vanuse lisandudes jõudu justkui juurde – need on naised, kes tähistavad erinevaid elu verstaposte ning soovivad end oma nahas hästi tunda. Igale eneseteadlikule, tervislike eluviisidega naisele, kes liigub ringi, töötab palju ja kellel on elus kõrged eesmärgid.

“Olen meie esimese vananemisvastase sarja üle meeletult uhke. Iga toode, millega me välja tuleme, peab lahendama mingit probleemi, mida kas ma ise või mu jälgijad tunnetavad. Antud juhul oli selleks kortsude vältimine ja naha sügav niisutus. Me oleme igasse tootesse pannud nii palju armastust ja tööd, et iga naine hoolimata oma vanusest tunneks, et on imeilus.”

– Isabella Löwengrip

Skin Reboot sarja kuuluvad näopuhastusõli, pinguldav näoseerum, vananemisvastane näomask ja pinguldav 24-H kreem

Skin Rebooti vananemisvastane toime pärineb aktiivainetest, mis kiirendavad rakkude uuenemise protsessi ja suurendavad kollageeni ja elastiini tootmist nahas. Kaks unikaalset komponenti neis toodetes on sünteetiline mao eliksiir ja ananassi ensüümid. Sünteetilisel mao eliksiiril on võime näolihaseid lõdvestada ning see vähendab kortsude nähtavust. Ananassi ensüüm aga aitab nahka õrnalt koorida, see tähendab nahal uueneda ja näha välja värskem, noorem; ta mõjutab naha niiskussisaldust, elastsust ja tagab klaari jume.

Need on naised, kes tähistavad erinevaid elu verstaposte ning soovivad end oma nahas hästi tunda.

Kõik Skin Rebooti tooted on vegan ja julmusevabad, toodetud Rootsis. Läbivaks lõhnaks on ananass ja muskus. (Tipunoodid: ananass ja pirn; Tuum: Melon ja virsik; Baas: vanilje ja muskus), seerum on lõhnavaba.

Skin Reboot sari on saadaval Scandinavian Brandsi e-poes alates 13.05.2020