Intervjuu: Löwengripi sõber ja brändisaadik Linda

Seekord jagab meiega oma mõtteid Löwengripi brändisaadik Linda Ling, kelle igapäevaselt kiiresse ellu mahub palju tegevusi, mis on seotud ilu ja moega. Linda usub, et lihtsuses peitub võlu ning seda igas elu aspektis. Loe, mille vastu on Lindal süttinud uus kirg ning mille poole ta pürgimas on.

Ilu, mood, brändid – räägi millised on Su mõtted seoses oma rolliga sotsiaalmeedias? (Lindal on Instagramis üle 11 000 jälgija)

Ma tegelikult ei nimeta end influenceriks, ausalt öeldes pole mulle algusest peale see väljend üldse meeldinud. Mõtlen, et olen lihtsalt keegi, kes huvitub ilust ja moest ning jagan oma jälgijatega seda, mis mind inspireerib. Ma püüan igasse oma postitusse tuua sisse positiivsust, lihtsat stiili ja kvaliteeti ning mulle meeldib omavahel miksida elustiili, ilu, toitu, reisimist – päris elu – leian, et niimoodi tulebki kokku hea ja inspireeriv sisu.

“Mõtlen, et olen lihtsalt keegi, kes huvitub ilust ja moest ning jagan oma jälgijatega seda, mis mind inspireerib.”

Kui Sa parasjagu pildistamisel või mõnel pressiüritustel ei viibi, siis millega tegeled?

Viimasel ajal on elutempo kuidagi eriti kiireks muutunud, nii et vaba aega kui sellist mul väga palju ei olegi. Küll aga meeldib mulle tegeleda oma koeraga, olla pere seltsis, süüa head toitu, vaadata filme või youtube’i videosid. Vabadesse hetkedesse püüan mahutada ka trenni ja lihtsalt hetked iseendale. Igapäevaselt töötan ma tegelikult turundusassistendina – loon ja planeerin sotsiaalmeediasisu mitmele brändile. Viimase aasta jooksul on minus süttinud ka uus kirg, mis aina süveneb ja kasvab. Minu unistus on saada juuksuriks. Hetkel ma tegutsengi lisaks kõigele muule ka salongis Wavebar, kus teen soenguid ja juuksehoolduseid. Suure tõenäosusega alustan ma selle aasta sügisel õpingutega – eks ole näha, kuhu see teekond viib.

Kes on olnud läbi aegade Sinu jaoks nr.1 moeinspiratsioon ning kuidas kirjeldaksid enda stiili?

Ma väga imetlen Isabella Löwengripi stiili – nii naiselik ja aegumatult kaunis! Üldse on ta üks üdini inspireeriv naine. Võiks öelda, et minu isiklikku stiili kirjeldab ka väga hästi väljend less is moreMu stiil on lihtne ja effortless. Mind võib tihti kohata üleni mustas või neutraalsetes toonides. Ma pole üldiselt suur katsetaja ega ka stiili poolest väga julge. Minu jaoks peitub lihtsuses võlu. Igas valdkonnas ja igal pool. 

“Ma väga imetlen Isabella Löwengripi stiili – nii naiselik ja aegumatult kaunis!”

Nimeta üks huvitav fakt enda kohta mida Sinu jälgijad veel Sinu kohta ei teadnud.

Äkki see, et olen sündinud Muhu saarel ja elanud seal neli aastat. Või see, et räägin rootsi keelt ja Rootsi on justkui mu teine kodu. Või hoopis see, et olen osalenud Miss Raplamaa võistlusel, kus pälvisin I printsessi tiitli. 

Mis oli Sinu jaoks selle aasta kõige suurem eesmärk ning mille poole edaspidi pürgid?

Eelmiseks aastaks ei seadnud ma endale otseselt mitte ühtegi  suuremat eesmärki. Lasin kõigel lihtsalt liikuda nii, kuidas tundub, et võiks. Tundub, et see aitaski välja kujuneda unistusel saada juuksuriks.

“Lasin kõigel lihtsalt liikuda nii, kuidas tundub, et võiks.”

Milline Löwengripi toode on vaieldamatult Sinu lemmik ning millist soovitaksid kindlasti proovida ka teistel? 

Löwengripi tooteid, mida ma igapäevaselt kasutan on mitmeid ja lemmikuid on rohkem kui üks. Healthy Glow sarjast nii käte- kui kehakreem on imelised! Lisaks ei kujuta ma ette, mida teeksin ilma Sensitive deodorandita. Instant Glow sarja näopuhastusvahtu armusin ma esimesest kasutuskorrast (see lõhnab juba suurepäraselt!). Ma võiksin oma lemmikuid loetlema jäädagi…

Linda lemmiktooted Löwengripi valikust: