Inspireerivad noored: Kärolin

Küsisime oma müügi- ja turunduse praktikandilt Kärolinilt mõned küsimused lootuses, ehk saab keegi siit innustust endagi karjääri kujundamiseks. Mis peamine – otsi ise võimalusi, nii muuseas ei juhtu midagi.

Meile on varemgi koostöösoove ja CV-sid saadetud ning peaasjalikult on see suur kompliment – maailmas, kus on pigem raske häid töötajaid (loe: inimesi, kes peaaegu KÕIKE teha oskavad) leida. Kui keegi ise sinu poole pöördub, siis järelikult oled millegi heaga silma paistnud. Eelmise aasta lõpus otsustasime, et seekord on aeg küps öelda praktikandile ‘jah’.

Mida õpid ja mis tööd pärast lõpetamist teha tahaksid?

Hetkel olen Tallinna Majanduskoolis lõpetamas turunduse eriala. Tulevikus soovin asutada oma ettevõte. Väiksed sammud selle suunas on ka juba astutud (peame omalt poolt juurde lisama, et Kärolini CV on muljetavaldav – kerige artikli lõppu, kes teada tahab, mida ta veel teinud on – intervjueerija märkus). Tahan olla oma aja peremees ja püüelda enda unistuste suunas.

Tahan olla oma aja peremees.

Mis sulle Löwengripi brändi juures sümpaatne on, et sellega töötada tahtsid?

Löwengripist kuulsin esimest korda paar aastat tagasi sõbrannalt, kellelt juhuslikult näohooldustoodete kohta uurisin ning ta Löwengripi tooteid soovitas. Lähemalt brändi uurides tundus juba Isabella Löwengripi enda lugu väga inspireeriv. Seega lühidalt öeldes on Isabella selle brändi loojana väga paeluv ja motiveeriv – me kõik võiks enda unistuste poole püüelda ja mitte rahulduda tavapärasusega. Samuti on Eesti tiim väga lahke olemusega mind õpetama ja juhendama.

Me kõik võiks enda unistuste poole püüelda ja mitte rahulduda tavapärasusega.

Sinu suhe ilu- ja moemaailmaga?

Nagu ikka, paljude väikeste tüdrukute unistus on saada modelliks. Nii millegipärast ka minul. Kui olin piisavalt vana, otsustasin, et saadaks endast mõned pildid modelliagentuuri. Ja nii ma siis tegingi – isegi emale ei öelnud – klõpsasin endast paar pilti ja panin teele. Kuna olin üsna kõhn ja pikk, otsustati mulle võimalus anda. Olles väikelinnast Tapalt pärit, tundus see “elu võimalusena”. Nii ma siis eksisteerisin paar aastat agentuuris. Tegin Eestis mõningaid pildistamisi, kõndisin moelavadel ja isegi välismaal sai käidud. Üsna ruttu sain aga selgeks, et see pole elu, mida tahaks pikemas perspektiivis elada, sest kui sisemiselt arened ja kasvad, muutuvad ka unistused. Tagasi vaadates oli see tore kogemus ja kindlasti ei kahetse midagi, sest see muutis mind aastatega enesekindlamaks ja julgemaks.

Tagasi vaadates oli see tore kogemus ja kindlasti ei kahetse midagi, sest see muutis mind enesekindlamaks ja julgemaks.

Fotod: Löwengrip, Kristiina Hussar

Kas sul on mõni lemmiktoode meie brändide valikust ja kui jah, miks just see?

Minu üks lemmikutest on Löwengripi Instant Glow Day Mask. Kuna ma igapäevaselt kannan meiki väga harva, siis on oluline, et just eriti pimedal ajal ei näeks nahk väsinud ja kahvatu välja ning Instant Glow Day Mask on just see toode, mis paneb naha koheselt pärast kasutamist tõeliselt särama. Samuti on see sügavniisutav, mis on külmal ajal oluline. Tõeline lemmik!

Sinu lemmik mõttetera.

Iga halb asi on millegi jaoks hea. – See on klišeelik ütlus, kuid ka ainus mida ma tõega usun. Oma noore ea kohta olen elus kokku puutunud nii mõnegi negatiivse sündmusega ja see on lause, mis mind tõeliselt inspireerib.

Lõpetuseks soovime omalt poolt Kärolinile tuult tiibadesse – osalemine Ajujahil, häkatlonidel, töö Red Bullis, ürituste korraldamisel ja mis kõike veel – meil on suur rõõm, et oled ka meiega!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga