Björn Axén – Rootsi tuntuim juuksehooldussari on kohal

Tänavusel Ilumessil, mis toimub Tallinnas 10.-12. maini, lansseerime Eesti juuksegurmaandie suureks rõõmuks kauaoodatud Rootsi juuksehoolduse tipptegija Björn Axéni kaubamärgi tooted.

Björn Axén on Rootsist pärit kultusbränd, millel on kirev ajalugu ja põnev olevik. Eeskätt on Björn Axén kuulus suure valiku Rootsis valmistatud juukseviimistlustoodete – lakkide, kuivšampoonide ja vahade poolest. Tegemist on ideaalse valikuga nii tavakasutajale kui ka juuksurile, kes teeb palju soenguid, stiliseerib fotosessioone, tegeleb meeste soengutega või lühikeste juustega. Valikus on ka eraldi orgaaniline juuksehooldussari ning kõik tooted on veganisõbralikud.

1963. aastal avas noor meisterjuuksur Björn Axén oma esimese salongi Stokholmis. Olles õppinud Prantsusmaal legendaarse Alexandre de Paris käe all tõi ta kodumaale palju uusi teadmisi, innovatsiooni ja loovust. Axén viis Rootsi juuskuriprofessiooni uuele tasemele ning muutus kohalike hulgas kiiresti nõutud nimeks.

Björn Axéni orgaaniline ja vegan juuksehooldusari

Aastast 1984 on Björn Axén Rootsi kungingapere ametlik juuksehoolduspartner (Kunglig Hovleverantör) ning kõik kuninganna Silvia soengud tulid omal ajal Björn Axén’i käe alt. 1993. aastal, peale Björn Axén’i surma, päris tema salongi ja kaubamärgi kunagine andekas ja karismaatilisele õpilane Johan Hellström. Äkitselt sülle kukkunud õukonnasalong muutis Hellströmi senist karjääri tansija ja muusikaliartistina kardinaalselt ning mees pöördus tagasi juuksurisalongi arendama. Tänaseks on Hellström ja tema kolleeg Peter Hägelstam viinud brändi Rootsi tugevaimate ja nõutumate kaubamärkide hulka ning teinud sellest riigi tugevaima ja enim levinud juuksehooldusbrändi. Björn Axéni salong on globaalsel juuksuriettevõtete konkursil võitnud kolm korda auhinna “Salon Entrepreneur of the Year”.

Björn Axéni mahapestavad neoontoonides kergvärvid

Olles Rootsi juhtivaid juuksehooldusbrände, on Björn Axéni valikus on kõik, mida juuste eest hoolitsemiseks vaja läheb: šampoonid, palsamid, lakid, vahud, kuivšampoonid ning ka juustele mõeldud erinevad tarvikud. Kõikidel toodetel on Rootsi kvaliteedipitser ja kuningakoja soovitus.

Björn Axéni tooted on müügil Tallinna Kaubamajas. Oled oodatud Ilumessile C-halli, stend C062.