Meie võimalus – rohkem skandinaavialikkust Eestisse!

Scandinavian Brands sai alguse kaks ja pool aastat tagasi sumedal suveõhtul kui avastasime, et Eestis pole võimalik osta Skandinaavia ühe vingema juukse- ja nahahooldusbrändi Löwengrip (toona Löwengrip Care & Color ehk LCC) tooteid, mille taga põhjamaade üks erakordsemaid ettevõtjaid – Isabella Löwengrip.
“Hakkame Löwengripi Baltikumis esindama,” oli Kalarannas peetud minikoosoleku tulemus. Mõeldud tehtud.

Löwengripi asutajad Isabella Löwengrip ja Pingis Hadenius olid just plaanimas eksporti väljapoole Põhjamaid ning nende moto oli innustada naisi üle kogu maailma alustama ettevõtlusega. Olime õigel ajal õiges kohas (tagantjärgi oleme mõistnud kui õige oli asuda tegutsema KOHE, mitte takerduda uuringutesse ja plaanidesse, mis tekkisid käigu pealt ja mida tuleb nagunii jooksvalt kohendada).

“Hakkame Löwengripi Baltikumis esindama,” oli Kalarannas peetud minikoosoleku tulemus. Mõeldud tehtud.

Läbirääkimised brändi maaletoomiseks käisid aktiivselt mõned kuud ning meie otsusest asutada ettevõte kuni tooted olid müügil – kulus kuus kuud. Läbirääkimisi võimalike edasimüüjatega alustasime kohe kui olime enda sees ettevõtlusotsuse ära teinud, et “jah, meie oleme need, kes selle brändi Eestisse toovad ja kuulsaks teevad”.

Kõige esimene riiul, kuhu Löwengripi tooted maandusid, asus Narva mnt 13, kus avas uksed verivärske ja stiilne juuksurisalong C.U.T, omanikeks šarmikad ning armastatud juuksurid Renaldo Paabel ja Karel Oja. Oli jaanuar 2017. Kuu hiljem sai tooteid juba osta Loverte veebipoest ning kiiresti lisandus edasimüüjaid nii apteekide kui ilupoodide näol. Olime avastanud täitmata niši Eesti turul – kui kõik kolisid “Skandi-stiilis” kodudesse ja rääkisid puhta joonega Rootsi moest, muusikast ja arhitektuurist, siis Põhjamaade kosmeetikat pidi tikutulega taga otsima. Ja seda aastal 2016, mil võiks arvata, et kõik on juba olemas. Ajal, mil põhjamaade kosmeetika tõstab pead üle kogu maailma. Made in Sweden on lubadus, mida võid usaldada, et hinna-kvaliteedi ja disaini suhe on 100% paigas. Ilutooted annavad selle garantii ehk kõige kiireminigi – tulemusi näed ju suht kohe.

Põhjamaade tooted sobivad ideaalselt Eesti ilmastikuolude ja nahatüüpidega.

Skandinaavia ilu pakub kõva konkurentsi kõikidele vanadele ja uutele kaubamärkidele ning meie eesmärk on juhtida tähelepanu just siinse kliimavöötme toodetele. Põhjamaade tooted sobivad ideaalselt Eesti ilmastikuolude ja nahatüüpidega. Neid on testitud, arendatud ja toodetud just nii, et saaksid hakkama külmas tuules, konditsioneeritud kontoris, niiskel suvel, kuivuses ja leitsakus, tundliku, punetava ja ka aknelise naha korral.

Argipäevaluksusele rõhuv Löwengrip täitis olulise niši pakkudes apteegikvaliteediga, kuid proffidele sobivaid juukse-, näo- ja kehatooteid, mis on tõhusad, lihtsad ja ülikvaliteetsed. Need pakuvad annuse luksust igasse päeva ning aitavad iluprotseduuridele kuluvat aega vähendada. Löwengripi tooted valmistatakse Rootsis ainulaadsete originaalretseptide järgi ning toodetakse kõrgeid tööjõu ja keskkonnahoiu reegleid järgides.

Elagu Skandiaavia ilutooted ja Eesti kui põhjamaa!

Meie tiimi kohta saad lähemalt lugeda ka siit.