Naised, kes meid inspireerivad: Catlin Vatsel

Catlin Vatsel on tegus naine, kellega Tallinn Horse Show eel räägime ratsaspordist ja kodupubliku ees sõitmisest. Lisaks on tal meile varuks üks finantsnõuanne ja saame teada, millised kolm ilutoodet tal alati tallis kaasas on.

Löwengrip igas maailma nurgas väärtustab iseseisvaid ja aktiivseid naisi. Oled üks neist silmapaistvatest naistest, kellel on lisaks põhiametile ka vinge hobi – ratsutamine. Miks just ratsasport?
Ma sündisin ja kasvasin hobuste keskel. Praegu tagasi vaadates võin kindlalt öelda, et lapsepõlv hobustega on üks parimaid valikuid oma lapsele – õpetab hoolitsema ja hoolima, kohusetunnet, unistama suurelt, peale iga kaotust üles tõusma ja jätkama, kõvasti tööd tegema ja tingimusteta armastama.

Tänu hobustele saan elada kahte elu – kui ma talli väravatest sisse sõidan, siis mu era- ja tööelu mõtted jäävad värava taha ning asenduvad hobusemaailma rõõmude ja muredega. Keegi tark on öelnud, et hobused on parimad antidepressandid meie pööraselt kihutavas maailmas. Stressis olen vaid siis kui ma pikalt ei saa oma neljajalgseid sõpru kallistada.

Keegi tark on öelnud, et hobused on parimad antidepressandid meie pööraselt kihutavas maailmas.

Võistled takistussõidus, kus naised ja mehed võistlevad koos ning mis nõuab palju julgust. Mis sind selle juures köidab?
Adrenaliin! Nii võistlemise kui võitmise juures, kuid ka protsessis endas. Ma väga naudin neid väikesi edusamme, mida hobustega kogen. Naudin meeletult neid hetki kui tunnen, et saame üksteisest aru. Naeran ikka, et oskan viit keelt ja üks neist on hobuste keel. Nii nagu iga suhe põhineb usaldusel, nii ka hobustega. Parkuuris on iga detail oluline, kui ratsanik eksib, siis saab määravaks kui tugev on suhe ja koostöö hobusega – et kas ta päästab su eksimuse. Hobune on samasugune sportlane nagu inimene, oma tujude, hirmude ja erinevate enesetunnetega. Ratsaniku ülesanne on oma hobust väga hästi tunda, vajadusel teda rahustada või hoopis julgustada, suurepärane tulemus tuleb vaid siis kui sa oled oma hobusega harmoonias.

Ma armastan hobuseid! Ma olen pigem asjaarmastaja kui andekas ratsutaja, kuid mul on annet leida üles andekad hobused ja mul on vedanud suurepäraste treeneritega.

Töötad igapäevaselt finantsvaldkonnas. Parim finantsnõuanne, mis sulle on antud?
Vähemalt 20% igakuisest sissetulekust tuleb alati säästa ja selle põhimõtte juurutamist alustada juba esimese sissetulekuga.

Kas suudad leida finantsvaldkonna ja ratsutamise vahel ka mingi seose?
Seda saab kõige paremini iseloomustada järgmise ütlusega: Whoever said money can’t buy happiness, forgot horses. 🙂

Kui olulist rolli mängib sinu elus ilu – kas ja mis vaatenurgast sellele tähelepanu pöörad?
Ideaalne kui ilule ise otseselt ei peaks tähelepanu pöörama – minu jaoks on lihtsalt oluline, et näeksin iga päev hoolitsetud välja.

Kui ratsatrenni lähed, siis millised 3 ilutoodet talli minnes kaasa pakid?
Dušigeel, niisutav näokreem ja lõhn. Peale trenni kiirelt dušši alt läbi, niisutan nägu kreemiga ja lõhn peale.

Mida sa Löwengripilt proovinud oled?
Minu vaieldamatu lemmik on Clean & Calm näopesugeel, selle konsistents on nii mõnus ja pärast jätab naha nii siidiseks ja kohe tunned, kuidas nahk hingab. Kasutan ka näoseerumit The Serum ja The Cream niisutavat kreemi nii hommikul kui õhtul. Samuti väga mõnusad tooted. Lisaks tooksin esile, et pakendid on väga mugavalt kasutatavad ja eriti huvitav on seerumi dosaator – pipetiga.

Minu vaieldamatu lemmik on Clean & Calm näopesugeel.

Kuna peatselt algab ratsaspordi suursündmus Tallinn Horse Show, siis küsime ka Sinu parima Tallinn Horse Show mälestuse kohta. Ning mida ootad sellelt aastalt?
Kõik puhtad sõidud kodupubliku ees sellisel võistlusel tekitavad kirjeldamatult fantastilise tunde ja muidugi kirss tordil on auhinnatseremoonia hetked. See kõik kokku annab nii vinge emotsiooni, et mäletad iga detaili aastaid. Sellel aastal olen stardis oma uue noore hobusega Beauty Star, kellega alles õpime veel üksteist tundma. Kõige rohkem soovin positiivset emotsiooni Beautyle ning endale hea tunde korral julgust katsetada mis puust Beauty tehtud on.

Löwengrip Eesti paneb Tallinn Horse Show’l välja auhinnad parimatele naissõitjatele. Löwengripi tooted leiab järgmisel nädalavahetusel ka Tallinn Horse Show Ratsaliidu boksist Saku Suurhallis. Otsi meid üles!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga